dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek powiatu tarnowskiego odbędą się we wrześniu. Programem objęte zostaną kobiety w wieku 50-69 lat. Mammobus stanie w ośmiu miejscowościach regionu. Badania finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.
ZZOZ Profilaktyka Diagnostyka Leczenie zaprasza MIESZKANKI  POWIATU TARNOWSKIEGO na badania profilaktyczne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. M A M M O G R A F I A bezpłatnie dla Pań w wieku 50 – 69 lat (roczniki od 1939 do 1958), jeżeli w roku 2007 ( w ramach Programu Profilaktycznego) otrzymały wskazania do wykonania powtórnych badań po upływie 12 miesięcy oraz dla kobiet z tego samego przedziału wiekowego, które nie wykonały badania w ciągu ostatnich 2 lat lub wykonują badanie po raz pierwszy. Na badania należy zgłosić się z Dowodem Osobistym i wynikiem (zdjęcia i opis) ostatniego badania mammograficznego.

Badania prowadzone będą w ambulansie medycznym w godzinach: 8:30 – 13:00 i 14:00 – 19:00
23 września – ZAKLICZYN  (przy Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Centrum Zdrowia”, ul. Tarnowska 2)
24 września – RYGLICE (przy Przychodni Specjalistycznej LSP Broniek-Setkiewicz, ul. Tarnowska 21)
25 września – SZERZYNY (przy Remizie OSP w Szerzynach)
26 i 27 września – TUCHÓW (przy Domu Kultury, ul. Chopina 10)
28 października – PLEŚNA (przy Urzędzie Gminy w Pleśnej)
29 września – WOJNICZ (przy Domu Grodzkim, ul. Długa 82)
30 września  – RADŁÓW (parking przy Ratuszu)
1 października – LISIA GÓRA (przy Gminnym Centrum Usług Medycznych, ul. Sucharskiego 3a)

Zapisy telefoniczne do badań (wymagany PESEL) od dnia 18 sierpnia 2008 r.
w godz. 8:00 – 16:00 (od poniedziałku do piątku) pod numerami:
0 800 101201 z telefonów stacjonarnych (połączenie bezpłatne)
61 8773602 / 04  z telefonów komórkowych (połączenie płatne)
Istnieje możliwość rejestracji w dniu badania w ambulansie (o ile będą wolne miejsca na liście).
Dla osób nie spełniających kryteriów badań bezpłatnych lub fundowanych: mammografia – 70 zł

Badania prowadzi:
ZZOZ Profilaktyka Diagnostyka Leczenie