dzisiaj jest: 28 marca 2024 r.   ::    imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Konkurs na dyrektora rozpoczęty

Rozpoczął się konkurs, w którym wyłoniony zostanie nowy dyrektor Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie. Ogłoszenia pojawiły się w tych dniach w regionalnych mediach. - Szukamy sprawnego menedżera, człowieka, który sprawdzi się na tym wymagającym doświadczenia stanowisku – podkreśla starosta tarnowski Mieczysław Kras. Kandydaci mają czas do 15 stycznia, aby zgłosić swoją ofertę. Muszą mieć ukończone studia wyższe i 6 lat w pracy w zawodzie lub wyższe wykształcenie i ukończone studia podyplomowe o kierunku zarządzanie w służbie zdrowia. W tym przypadku wystarczy 3-letnie doświadczenie zawodowe. Stosowne dokumenty należy składać w tarnowskim starostwie przy ul. Narutowicza 38. Więcej szczegółów można znaleźć na na naszej stronie w dziale "Ogłoszenia" bądź w Biuletynie Informacji Publicznej w dziale "Nabór na stanowiska urzędnicze".