dzisiaj jest: 24 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

MCP zaprasza na kolejne webinarium dla małopolskich przedsiębiorców

Logo z informacją o webinarium Małopolskiego Centrum PrzedsiębiorczościJuż 24 marca 2021 roku o godzinie 13:00 Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm, znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej - w związku z COVID-19 do zapoznania się z formami pomocy oferowanymi przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Na spotkaniu specjaliści Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przedstawią informacje o instrumentach finansowych, budowaniu efektywnego zespołu w czasie pandemii oraz podnoszeniu kwalifikacji i wsparciu osób zagrożonych utratą pracy.

W spotkaniu weźmie udział Pan dr Rafał Solecki – Dyrektor Małopolskiego Cetrum Przedsiębiorczości, Przedstawiciele Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz specjaliści Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: Pan Grzegorz Pardela, Pan Maciej Wygonik, Pani Elżbieta Filipowicz, Pani Joanna Jakubowska-Łazęcka, Pani Iwona Harnik oraz Pani Wioleta Patoła.

Aby uczestniczyć w webinarium wystarczy  wejść w/w terminie na profil FB Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.