dzisiaj jest: 27 stycznia 2021 r.   ::    imieniny: Angela, Jan, Przybysław

koronawirus nfz

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Iwona Gibas z wizytą w Starostwie Powiatowym w Tarnowie

wizyta marszalek powiat mini

Współpraca i podejmowane wspólne działania w zakresie rozwoju Powiatu Tarnowskiego były przedmiotem spotkania wicemarszałek Iwony Gibas w starostwie powiatowym w Tarnowie.

Władze powiatu tarnowskiego przedstawiły nowej wicemarszałek podstawowe informacje w zakresie działań samorządu w obszarze kultury, edukacji oraz ważnych zaplanowanych zadań inwestycyjnych.

Rozmowy dotyczyły również inwestycji drogowych, w tym także możliwości dofinansowania drugiego etapu remontu mostu w Ostrowie.

Marszałek Iwona Gibas zachęcała do współpracy przy realizacji nowych projektów i programów rządowych, jednocześnie deklarując wsparcie na szczeblu wojewódzkim i rządowym.

- Tylko dobra współpraca i owocne spotkania pozwolą dobrze realizować ważne dla mieszkańców zadania – mówiła podczas spotkania wicemarszałek i zapewniała, że będzie wspierać i podejmować działania na rzecz powiatu tarnowskiego.

Iwona Gibas gościła również w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, gdzie zapoznała się z działalnością tej instytucji oraz ze stanem prac remontowych na terenie placówki.

W spotkaniu oprócz Starosty Tarnowskiego Romana Łucarza uczestniczyła także poseł Anna Pieczarka, Wicestarosta Jacek Hudyma oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach.

wizyta marsz powiat 1