dzisiaj jest: 24 listopada 2020 r.   ::    imieniny: Flora, Jan, Roman

koronawirus nfz

Zawieszenie osobistego udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej od dnia 3 listopada 2020 roku

logo starostwo powiatowe miniStarostwo Powiatowe w Tarnowie informuje, że z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w Polsce zawiesza od dnia 3 listopada 2020 roku do odwołania osobiste udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego we wszystkich punktach zlokalizowanych w Powiecie Tarnowskim.

Od tego dnia porady prawne odbywają się wyłącznie za pośrednictwem środków porozumienia się na odległość (tj. telefonicznie, e-mail itd.). Aby skorzystać z pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość należy umówić się telefonicznie w Wydziale Rozwoju Powiatu pod numerem telefonu +48 14 68 83 327 lub +48 571 356 913 (w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Tarnowie).

Istnieje również możliwość rejestracji internetowej pod adresem https://np.ms.gov.pl/małopolskie/tarnowski.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Tarnowskim znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.