dzisiaj jest: 25 września 2020 r.   ::    imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

koronawirus nfz

Program profilaktycznych badań mammograficznych

mammo 1 miniCentrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o. realizuje program profilaktyczny pod nazwą „Zrób to mammo! – Program profilaktyki raka piersi!” w ramach Działania 8.6.2 Programy zdrowotne, typ projektu A: Wdrażanie krajowych programów zdrowotnych dotyczących rozwoju profilaktyki nowotworowej w kierunku wykrywania raka jelita grubego, szyjki macicy i raka piersi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w wieku 50-69 lat, w profilaktycznych świadczeniach zdrowotnych tj. badaniach mammograficznych.

Trwa rejestracja na badania kobiet w wieku 50-69 lat zamieszkałych w powiatach: tarnowski, m. Tarnów, brzeski, dąbrowski, gorlicki!

mammo 2 (2)

Mammografia to podstawowa profilaktyka kobiecego zdrowia. Jest szybka, bezpieczna i skuteczna. Krótkie i bezstresowe badanie radiologiczne pozwala wykluczyć lub odpowiednio wcześnie zdiagnozować zmiany nowotworowe.

mammmm0 2020 mini

Szczegóły programu oraz formularze i oświadczenia potrzebne w celu przystąpienia do programu, znajdują się na stronie internetowej Centrum Zdrowia Tuchów.