dzisiaj jest: 28 października 2020 r.   ::    imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza

koronawirus nfz

Kolejne środki dla mieszkańców powiatu tarnowskiego w ramach Programu likwidacji źródeł niskiej emisji

komin smogPowiat Tarnowski informuje o przyznaniu dotacji ze środków budżetu powiatu, w formie refundacji kosztów, na realizację na terenie Powiatu Tarnowskiego działań z zakresu ochrony środowiska, obejmujących trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym.

Środki dla mieszkańców w ramach Programu likwidacji źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami proekologoicznymi na terenie Powiatu Tarnowskiego na lata 2019-2022, dostępne są wyłącznie za pośrednictwem Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38, pokój 201.

Lista osób zakwalifikowanych do programu znajduje się tutaj.