dzisiaj jest: 5 sierpnia 2020 r.   ::    imieniny: Oswald, Emil, Maria

koronawirus nfz

Ważne deklaracje dotyczące dofinansowania remontu mostu w Ostrowie

herb powiatu mini
W czwartek, 25 czerwca Starosta Tarnowski Roman Łucarz przeprowadził rozmowę telefoniczną z Krzysztofem Kubowem - sekretarzem stanu, szefem Gabinetu Prezesa Rady Ministrów, a także Posłem na Sejm RP.

Rozmowa przebiegała w bardzo dobrej atmosferze, między innymi zostały w niej poruszone kwestie aktualnego dofinansowania na remont mostu w Ostrowie.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów cały czas deklaruje wsparcie tego przedsięwzięcia i w najbliższych dniach możemy spodziewać się informacji na temat wysokości tego dofinansowania.
Warto dodać, iż jest to realizacja jednoroczna na pierwszy etap remontu mostu w Ostrowie. Starosta Tarnowski cały czas monitoruje sytuację, a o szczegółach dotyczących terminu oraz wysokości tego wsparcia z pewnością będziemy Państwa informować.

Wczoraj:2040