dzisiaj jest: 8 lipca 2020 r.   ::    imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

koronawirus nfz

Centrum Paderewskiego otwiera dworek dla zwiedzających

logo starostwo powiatowe mini

Informujemy, że Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej wznawia działalność po przerwie związanej z epidemią koronawirusa. Od wtorku 16 czerwca otwarty dla zwiedzających będzie dworek Paderewskiego, a od soboty 20 czerwca kawiarnia Maestro i Dom Pracy Twórczej.

W instytucji wdrożone zostały niezbędne procedury bezpieczeństwa,adekwatne do wytycznych. Ministerstwa Zdrowia i uzgodnione z Powiatową Stacją Epidemiologiczno-Sanitarną. Korzystanie z obiektów Centrum Paderewskiego możliwe jest wyłącznie pod warunkiem dostosowania się do obowiązującego reżimu sanitarnego.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin zwiedzania, korzystania z kawiarni oraz wynajmu pokoi znajdują się na stronie instytucji www.centrumpaderewskiego.pl.