dzisiaj jest: 25 listopada 2020 r.   ::    imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Trwają elektroniczne konsultacje społeczne w sprawie wschodniej obwodnicy Tarnowa

rozmiar tekstu w artykule:

mapa wschodnia obwodnica tarnowaZapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dot. wykonania dokumentacji projektowej do etapu Koncepcji Programowej dla zadania pn. „Przełożenie drogi krajowej nr 73 w Tarnowie umożliwiające połączenie autostrady A-4 (węzeł „Tarnów-Północ”) z drogą krajową nr 94 (węzeł „Lwowska”)” realizowanej na zlecenie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wschodnia obwodnica Tarnowa w ciągu DK73 realizowana będzie w ramach programu „100 obwodnic”.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z dynamicznym rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez koronawirus konsultacje społeczne odbywają się w sposób elektroniczny w terminie od 07 maja 2020 r. do 24 maja 2020 r.

Wypełnione ankiety wyrażające opinie, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji projektowej, tj. firmy AYESA S.A. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 maja 2020 r.

W dniach 13 maja 2020 r. i 20 maja 2020 r. prowadzony będzie w godzinach 08.00 – 18.00 dyżur telefoniczny przez Wykonawcę dokumentacji projektowej pod numerem telefonu 530 128 970.

Projektowana trasa rozpoczyna się przy węźle „Tarnów Północ” na istniejącym rondzie w ciągu ul. Wilczej i biegnie w kierunku wschodnim na długości ok. 1,2 km. Na połączeniu z ul. Wilczą zmienia kierunek i biegnie na południe, omijając istniejące wysypisko śmieci od strony wschodniej. W dalszym przebiegu omija las Lipie od strony wschodniej. Dalej projektowana droga przebiega estakadą nad droga powiatową nr K 1371 i linią kolejową nr 91 oraz ul. H. Marusarz w Tarnowie. Następnie biegnie od strony zachodniej obok ogródków działkowych i kierując się na wschód omija projektowane centrum handlowe przy ul. Lwowskiej. Koniec włączono do istniejącego węzła drogowego „Lwowska” od strony zachodniej. Całkowita długość projektowanej drogi krajowej nr 73 wynosi 6,3 km.

  • Ulotka informacyjna - pobierz
  • Ulotka o zadaniu - pobierz
  • Ankieta do wypełnienia - pobierz
  • Prezentacja konsultacje społeczne - pobierz
  • Dokumentacja rysunkowa z opisem - pobierz

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:298
Wczoraj:2467
W tym tygodniu:5630
W tym miesiącu:64342
Ogółem:1646843

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd