dzisiaj jest: 22 września 2020 r.   ::    imieniny: Tomasz, Maurycy

koronawirus nfz

Szczypiorniści CKZiU w Tuchowie zwycięzcami powiatowej licealiady w piłce ręcznej

szczypiornisci ckziu 2020 miniW hali sportowej MOSiR  w Tuchowie odbyły się mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w piłce ręcznej chłopców. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentować powiat w finale rejonowym. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

W turnieju wzięło udział sześć szkół z Powiatu Tarnowskiego, które rywalizowały w dwóch grupach. W bieżącym roku klasą dla siebie byli szczypiorniści  z CKZiU w Tuchowie, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania.

szczypiornisci ckziu 2020 1

W drodze po złote medale pokonali swoich rówieśników z: ZSOiZ  w Ciężkowicach, ZSP w Ryglicach, ZSOiZ w Gromniku oraz - w bezpośredniej rywalizacji o pierwsze miejsce - sąsiadów z LO w Tuchowie.