dzisiaj jest: 21 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

WOŚP po raz ósmy w ZSLiT w Wojniczu

rozmiar tekstu w artykule:

wosp wojnicz 2020 miniZespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu już po raz ósmy wziął udział w ogólnopolskiej akcji WOŚP. Zasięg działania Sztabu 5692 obejmował teren Gminy Wojnicz oraz przyległych miejscowości. Udało się zebrać rekordową sumę około 38 tys. zł.

Podczas Finału kwestowali uczniowie Szkół Podstawowych z Wojnicza, Olszyn, Grabna, Biadolin Radłowskich, Rudki, Wielkiej Wsi oraz ZSLiT w Wojniczu wraz z opiekunami. Sztab współpracował z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Wojniczu, który wraz z Kierownikiem Internatu przy ZSLiT w Wojniczu zorganizował występy i koncerty zarówno w Kinie WAWEL, jak również na wojnickim Rynku. W przygotowania finału włączył się również Urząd Miasta i Gminy Wojnicz.

wosp wojnicz 2020 1

W sztabie finału pracowali - uczniowie i uczennice, nauczyciele, a także absolwenci ZSLiT w Wojniczu. Te osoby odpowiadały za sprawne funkcjonowanie sztabu, obsługę wolontariuszy, pomoc w przeliczeniu zebranych środków oraz zorganizowanie poczęstunku dla kwestujących wolontariuszy i występujących artystów.

wosp wojnicz 2020 2

Podczas 28. Finału WOŚP w Wojniczu wystąpili: Kapela Św. Idziego z Zakliczyna pod kierunkiem Pana Tadeusza Malika, Oliwia Bańbor, „Grupa teatralna Fantastycznie”, „Zespół Jaszczur Event Band”, „Zespół the pajx”, „Zespół Uwaga na Jeże”.

wosp wojnicz 2020 3

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:79
Wczoraj:586
W tym tygodniu:3025
W tym miesiącu:11881
Ogółem:1234687

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd