dzisiaj jest: 26 stycznia 2020 r.   ::    imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Będzie tymczasowy most w Ostrowie

rozmiar tekstu w artykule:

konf most ostrow miniRekonesans w sprawie możliwości budowy tymczasowej przeprawy mostowej w Ostrowie, który odbył się w dniu dzisiejszym, z udziałem między innymi specjalistów z 3. Batalionu Inżynieryjnego z Niska, potwierdził, iż powstanie takiej przeprawy jest możliwe.


Starosta Tarnowski Roman Łucarz przewiduje, iż przeprawa powstanie pomiędzy miesiącami lipcem a listopadem przyszłego roku. - Ta tak zwana potocznie przeprawa tymczasowa to de facto obiekt, który rządzi się takimi samymi prawami, jak każdy most i jego instalacja wymaga wszelkich niezbędnych w takich przypadkach pozwoleń - mówi Starosta Tarnowski.

Celem rekonesansu było uzgodnienie wymagań realizacji inwestycji powstania mostu tymczasowego w Ostrowie z przedstawicielami Wojska Polskiego. Koszt tego przedsięwzięcia wciąż nie jest możliwy do sprecyzowania. - Mówimy na razie o kosztach od miliona do pięciu milionów złotych - tłumaczy Roman Łucarz.

Most tymczasowy, który stanie w Ostrowie to wojskowy most składany typu dms-65. Umożliwi on ruch pieszych i samochodów do 3,5 tony.

W rekonesansie wzięli udział żołnierze 3. Batalionu Inżynieryjnego z Niska, a także: przedstawiciele Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”, Agencji Rezerw Materiałowych, Tarnowskich Wodociągów, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Tarnowie, Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie, jak również Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Gminy Miasta Tarnowa, Gminy Wierzchosławice i Gminy Radłów. 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:86
Wczoraj:541
W tym tygodniu:3762
W tym miesiącu:15520
Ogółem:1219171

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!