dzisiaj jest: 15 maja 2021 r.   ::    imieniny: Zofia, Jan, Izydor

koronawirus nfz

baner top lsop

Z mikołajkowymi upominkami w „Promyku”

mikolaj promyk 2019 miniWicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma, Wójt Gminy Pleśna Józef Knapik oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie Anna Górska odwiedzili wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” w Rzuchowej, wręczając im mikołajkowe upominki.

Tradycją stało się, iż w związku z mikołajkami przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnowskiego odwiedzają wychowanków „Promyka”. Tegoroczne spotkanie odbyło się w świątecznej atmosferze, a młodzi mieszkańcy placówki zaprezentowali gościom okolicznościowe przedstawienie.

mikolaj promyk 2019 1

Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma, Wójt Gminy Pleśna Józef Knapik oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie Anna Górska, przekazali wychowankom upominki, przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

mikolaj promyk 2019 3

- Spotkania z Wami, z okazji Dnia Świętego Mikołaja, są naszą tradycją. Cieszymy się, iż możemy widzieć Waszą radość - mówił Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma.

mikolaj promyk 2019 5

Słowa podziękowania w stronę Zarządu Powiatu Tarnowskiego skierowała Dyrektor Placówki - Jolanta Wójcik. - Bieżący rok dla nas to czas zmian organizacyjnych i remontów. Jesteśmy wdzięczni Zarządowi Powiatu za stałą opiekę i życzliwość - podsumowała Dyrektor „Promyka”.