dzisiaj jest: 13 listopada 2019 r.   ::    imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

ZSOiZ w Gromniku zwycięzcą współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Tarnowskiego

rozmiar tekstu w artykule:

licealiada 2019 miniPodczas XII sesji Rady Powiatu Tarnowskiego wręczone zostały puchary uczestnikom współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego za rok szkolny 2018/2019. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej współzawodnictwa okazał się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku.

W roku szklonym 2018/2019 w rywalizacji sportowej, tzw. licealiadzie, na poziomie ponadgimnazjalnym (ponadpodstawowym) uczestniczyły wszystkie szkoły Powiatu Tarnowskiego. Zawody odbywały się w systemie drużynowym i indywidualnym, w dyscyplinach najbardziej popularnych w środowisku szkolnym, według opracowanych regulaminów i kalendarzy. Zawody rozgrywane były w 14 konkurencjach.

licealiada 2019 1

W zawodach powiatowych wzięło udział łącznie 760 uczniów, w zawodach na szczeblu rejonowym i wojewódzkim - łącznie 128 uczniów.

licealiada 2019 2

Klasyfikacja generalna współzawodnictwa sportowego uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego w roku szkolnym 2018/2019 przedstawia się następująco: 1 - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, 2 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, 3 - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach, 4 - Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie, 5 - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, 6 - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, 7 - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, 8 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

licealiada 2019 3

Do finału rejonowego zakwalifikowała się drużyna ZSOiZ Gromnik zajmując I miejsce, dające awans do finału wojewódzkiego. W zawodach wojewódzkich młodzi sportowcy ze szkoły w Gromniku wywalczyli III miejsce.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:605
Wczoraj:659
W tym tygodniu:1700
W tym miesiącu:6373
Ogółem:1176424

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!