dzisiaj jest: 21 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Mobilna pracownia multimedialna dla ZSOiZ w Ciężkowicach

prac multi zsoiz ciezkowice miniW Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie nagrodzono zwycięzców konkursu Ministerstwa Cyfryzacji oraz Państwowego Instytutu Badawczego NASK #OSEWyzwanie, w którym szkoły mogły wygrać jedną z 800 mobilnych pracowni multimedialnych. Wśród zwycięzców znalazł się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach.

Ponad 1600 szkół z całej Polski zgłosiło się do udziału w konkursie #OSEWyzwanie. Wśród nagrodzonych znalazło się 68 szkół z Małopolski. Dyplomy wręczyli laureatom Wicemarszałek Łukasz Smółka i Tomasz Tomala, Szef Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury. - To wyjątkowy konkurs, w którym każda ze szkół mogła zyskać nowoczesną, mobilną pracownię multimedialną. Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z internetowych zasobów cyfrowych, uczestnicząc w lekcjach, które odbywają się przy użyciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych - mówił Wicemarszałek Łukasz Smółka.

prac multi zsoiz ciezkowice 1

Czek potwierdzający nagrodę odebrał z rąk Wicemarszałka Józef Parys, Dyrektor Szkoły w Ciężkowicach.