dzisiaj jest: 22 października 2019 r.   ::    imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Programy z zakresu polityki zdrowotnej w 2019 roku - ogłoszenia o III konkursach ofert

logo starostwo powiatowe miniZarząd Powiatu Tarnowskiego informuje o ogłoszeniu III konkursów ofert z zakresu polityki zdrowotnej w 2019 roku.

Ogłoszenie o III konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu pn. „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” w 2019 roku - dostępne jest - tutaj.

Ogłoszenie o III konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu polityki zdrowotnej pn. „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” w 2019 roku - dostępne jest - tutaj.