dzisiaj jest: 26 stycznia 2020 r.   ::    imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Tarnowscy policjanci dla wychowanków SOSW

rozmiar tekstu w artykule:

piknik dwudniaki miniNa placu piknikowym w Wierzchosławicach-Dwudniakach zorganizowany został piknik integracyjny z elementami edukacji na temat bezpieczeństwa. Wzięli w nim udział wychowankowie SOSW, Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach oraz rodzin policyjnych. Piknik odbył się dzięki zaangażowaniu policjantów z Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KMP w Tarnowie.

Dzieci i młodzież mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji między innymi zobaczyć ekspozycję wyposażenia policyjnego, wsiąść do radiowozu, zobaczyć jak zachowuje się pojazd w trakcie wypadku, a przede wszystkim dowiedzieć się, jak dbać o swoje własne bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Nie zabrakło specjałów z grilla, a także gier i zabaw edukacyjnych.

piknik dwudniaki 1

- Na stoiskach można zaznajomić się z wszystkim tym, co wiąże się z pracą policjanta, jak również poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym - mówi Michał Suda, Przewodniczący NSZZP KMP w Tarnowie. - Zależy nam aby uczniowie mieli świadomość jak bezpiecznie się bawić, czy też docierać do szkół, ogólnie jak dbać o własne bezpieczeństwo - podkreśla Michał Suda.

piknik dwudniaki 2

- Cieszę się, że policjanci z NSZZP w Tarnowie zorganizowali takie wydarzenie dla wychowanków naszego ośrodka z Dwudniaków - dodaje Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma. - Obecność policjantów i ten bezpośredni przekaz dotyczący bezpieczeństwa, odbywający się z ich udziałem, pozwoli dzieciom i młodzieży lepiej zapamiętać tą ważną lekcję.

piknik dwudniaki 3

Uczestników pikniku odwiedzili Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:95
Wczoraj:541
W tym tygodniu:3771
W tym miesiącu:15529
Ogółem:1219180

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!