dzisiaj jest: 22 października 2019 r.   ::    imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Delegacja sołectwa Zabłędza z wizytą u Starosty Tarnowskiego

rozmiar tekstu w artykule:

zabledza delegacja miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie gościła delegacja sołectwa Zabłędza, która przekazała Staroście Tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi wieniec dożynkowy, wykonany w sierpniu tego roku i zaprezentowany na tamtejszym festynie i dożynkach wiejskich. Uroczystości te odbywały się pod patronatem Starosty Tarnowskiego.

- Tak jak zostało zapowiedziane podczas naszego festynu sołeckiego, przekazujemy Panu Staroście ten piękny wieniec dożynkowy - mówiła Sołtys Zabłędzy, Ewa Michałek.

zabledza delegacja 1

Wieniec wyróżnia się między innymi misternie wykonanym herbem Powiatu Tarnowskiego, który znajduje się w jego centrum. - Dziękuję Państwu za przyjęcie, jakiego doświadczyłem będąc u Państwa na festynie, i dziękuję za ten piękny wieniec z akcentem powiatowym - powiedział Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

zabledza delegacja 2

W składzie delegacji znalazła się także młoda poetka zabłędzka - Patrycja Chwistek, która podczas wspomnianego festynu zaprezentowała swój autorski wiersz dedykowany Staroście Tarnowskiemu. Jako wyraz wdzięczności, Starosta przekazał Patrycji pióro z okolicznościową dedykacją. Starosta wyraził także nadzieję na kolejne spotkanie z mieszkańcami Zabłędzy, podczas przyszłorocznego festynu sołeckiego.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:17
Wczoraj:605
W tym tygodniu:622
W tym miesiącu:10513
Ogółem:1164834

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!