dzisiaj jest: 21 września 2019 r.   ::    imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Strażacy Ochotnicy wyróżnieni na sesji Rady Powiatu

rozmiar tekstu w artykule:

sesja osp sier 2019 miniXI sesja Rady Powiatu Tarnowskiego była okazją do uhonorowania druhów z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Tarnowskiego. Wicewojewoda Małopolski wręczył brązowe krzyże zasługi strażakom OSP z Gminy Wierzchosławice, zaś Zarząd Powiatu docenił strażaków z OSP Zakliczyn, za osiągnięcia w zawodach w ratownictwie.

Prezydent RP uhonorował odznaczeniami państwowymi - brązowymi krzyżami zasługi - czterech strażaków ochotników z Gminy Wierzchosławice, w uznaniu ich dokonań na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Odznaczenia podczas sesji Rady Powiatu wręczył Wicewojewoda Małopolski Zbigniew Starzec.

sesja osp sier 2019 1

Odznaczenia otrzymali: Andrzej Rapacz z OSP Mikołajowice, Antoni Strojny z OSP Mikołajowice, Józef Skóra z OSP Gosławice oraz Bolesław Rzepski - również z OSP Gosławice.

sesja osp sier 2019 2

- Gratuluję odznaczonym i wyrażam satysfakcję, iż miałem zaszczyt wręczyć Państwu te ważne, państwowe odznaczenia - mówił Wicewojewoda Zbigniew Starzec.

sesja osp sier 2019 3

Z kolei Zarząd Powiatu postanowił docenić strażaków ochotników z jednostki OSP w Zakliczynie. Okazją był ich sukces w odbywających się w czerwcu bieżącego roku XIII Mistrzostwach w Ratownictwie, które miały miejsce w Barczewie na Mazurach.

sesja osp sier 2019 4

Reprezentacja OSP Zakliczyn zajęła w nich pierwsze miejsce w kategorii jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, natomiast czwarte w klasyfikacji generalnej całych zawodów.

sesja osp sier 2019 5

Skład wspomnianej reprezentacji stanowili druhowie: Agnieszka Martyka, Dominika Karpiel, Tomasz Soból i Dominik Gałuszka.

sesja osp sier 2019 6

- Strażacy Ochotnicy to chluba naszego powiatu. Państwo jesteście w elicie jednostek OSP w Powiecie Tarnowskim - przyznał Starosta Tarnowski Roman Łucarz, wręczając druhom z Zakliczyna, wraz z Wicestarostą Jackiem Hudymą i Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Tomaszem Stelmachem, dyplomy gratulacyjne i zestawy upominków.

sesja osp sier 2019 7

Wsparcia dla działalności strażaków ochotników udzieliła Małopolska Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, fundując jednostce OSP w Wierzchosławicach torbę ratowniczą R1. Jej wręczenia na ręce przedstawicieli jednostki dokonali - Justyna Kosecka - Dyrektor Oddziału Regionalnego kasy w Krakowie wraz z zastępcą - Sebastianem Muchą.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:166
Wczoraj:488
W tym tygodniu:2921
W tym miesiącu:10884
Ogółem:1150074

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!