dzisiaj jest: 1 czerwca 2020 r.   ::    imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

koronawirus nfz

Kradzieże kratek kanalizacyjnych w pasie dróg powiatowych - apel Starosty Tarnowskiego

logo starosta tarnowski miniStarosta Tarnowski Roman Łucarz zwraca się do mieszkańców Powiatu Tarnowskiego z apelem, dotyczącym zjawiska kradzieży kratek ściekowych w pasie dróg powiatowych.

W związku z nasilającymi się w ostatnim czasie kradzieżami kratek ściekowych, zlokalizowanych w pasie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego, apeluję do wszystkich mieszkańców o szczególną uwagę.

Brak kratek na studzienkach kanalizacyjnych stanowi istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz innych. W przypadku zauważenia braku kratki, proszę o pilne zgłoszenie tego faktu do zarządcy drogi.

Ponadto zwracam się z apelem do przedsiębiorców prowadzących skup złomu, aby zwracali szczególną uwagę na dostarczany towar oraz zgłaszali odpowiednim służbom przypadki prób sprzedaży kratek ściekowych.

Starosta Tarnowski

/-/ Roman Łucarz