dzisiaj jest: 17 sierpnia 2019 r.   ::    imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Apel Starosty o pomoc dla lekarki tarnowskiego SOR

apel pani dorota miniStarosta Tarnowski Roman Łucarz zwraca się z apelem do mieszkańców powiatu o wsparcie zbiórki na rzecz leczenia lekarki SOR w Tarnowie, Pani Doroty Jakus - Stogi, u której zdiagnozowano nowotwór mózgu - glejaka wielopostaciowego IV stopnia.

Dorota ratowała innych - dziś sama prosi o ratunek - czytamy na stronie, na której prowadzona jest zbiórka.

W bieżącym roku Pani Dorota miała obchodzić 30-lecia pracy zawodowej, podczas której pomogła wielu osobom. W lipcu przeszła operację wycięcia guza. Teraz niezbędna jest kosztowna terapia ratująca życie. Szczegóły na temat przebiegu choroby oraz możliwość wsparcia zbiórki na rzecz leczenia Pani Doroty Jakus - Stogi - dostępne są - tutaj.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz zwraca się z apelem o ofiarność. - Proszę wszystkich o włączenie się w pomoc dla Pani Doroty. Dajmy dowód tego, że dobro wraca do ludzi. Pani Dorota okazała dobro tak wielu osobom. Teraz sama go potrzebuje - mówi Starosta.

Ogółem:1131944