dzisiaj jest: 6 grudnia 2019 r.   ::    imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

ostrow most

Pleśna zaprasza na Święto Owoców i Produktów Pszczelich

swieto owocow plesna 2019 miniWójt Gminy Pleśna Józef Knapik oraz Centrum Kultury w Pleśnej zapraszają na XVII Święto Owoców i Produktów Pszczelich, które odbędzie się w niedzielę, 21 lipca 2019 roku, na placu targowym i placu przy OSP w Pleśnej. Wydarzenie patronatem honorowym objął Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

W programie imprezy:
- od godz. 15.00 - rozpoczęcie imprezy, powołanie jury konkursu „Pleśnieński Smak”;
występy: Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca z Gminy Pleśna, Zespół Ludowy „Jastrzębianie”, Gminny Chór "Cantando" wspólnie z grupą „Pleśnioki”, Orkiestra Dęta Szczepanowice;
- od godz. 17.30 - gwiazda Święta - grupa BACIARY;
- od godz. 19.00 - zabawa taneczna - Solton Band.

Święto Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna ma szczególny charakter - jest imprezą cykliczną, odbywającą się corocznie w lipcu w centrum Pleśnej. Głównym jej celem jest promocja regionalnych, zdrowych i ekologicznych produktów spożywczych.