dzisiaj jest: 24 lipca 2019 r.   ::    imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Kolejne litry krwi pozyskane podczas akcji w tarnowskim Starostwie

akc krw pods miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyła się XXVIII akcja honorowego krwiodawstwa, zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża, działający w urzędzie. Pomimo trudnych warunków pogodowych, zwłaszcza powodujących osłabienie organizmu upałów, krew oddało 17 osób.

Rezultatem trwającej trzy godziny akcji było pozyskanie 7,5 litra życiodajnego płynu. - Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Odbywała się ona w dość wymagających warunkach, ze względu na trwający okres upałów - mówi Piotr Wąsowski, Sekretarz Klubu.

Łącznie we wszystkich 28 akcjach honorowego krwiodawstwa w tarnowskim Starostwie udało się pozyskać blisko 287 litrów krwi.

Ogółem:1120375