dzisiaj jest: 26 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Obroniłeś pracę dyplomową na temat Tarnowa lub Powiatu Tarnowskiego? Weź udział w konkursie im. T. Tertila

nag tertila 2018 miniDo 15 września można składać prace magisterskie lub licencjackie bądź inżynierskie, dotyczące tematycznie Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego, do udziału w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę im. T. Tertila. Pula nagród w konkursie wynosi 14 tys. zł. Do udziału w nim zapraszają Prezydent Tarnowa i Starosta Tarnowski.

Praca złożona do tegorocznej edycji musi zostać obroniona w roku akademickim, w którym odbywa się konkurs. O nagrodę mogą ubiegać się autorzy prac dyplomowych będący absolwentami studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie stałego adresu zamieszkania w Tarnowie lub na terenie Powiatu Tarnowskiego. Pracę konkursową zgłasza uczelnia za zgodą absolwenta.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas tradycyjnej, uroczystej sesji Rady Miejskiej i Rady Powiatu Tarnowskiego, zaplanowanej na 30 października. Nagrodę przyznają - Prezydent Tarnowa i Starosta Tarnowski na podstawie opinii kapituły konkursowej.

nag tertila 2019

Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie konkursu - tutaj.

Prace należy składać w Wydziale Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa - telefon: 14 688 90 98.