dzisiaj jest: 26 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg: 10 czerwca rusza przebudowa mostu w Lubaszowej

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, iż w dniu 10 czerwca 2019 roku most drogowy na rzece Biała w ciągu drogi powiatowej 1387K relacji Siepietnica - Lubaszowa w miejscowości Lubaszowa, zostanie zamknięty na czas przebudowy. Obiekt będzie zamknięty od godziny 7:00.

Planowane przywrócenie ruchu na moście - 30 listopada 2019 roku. Obiekt będzie całkowicie wyłączony z ruchu na czas przebudowy. Zamknięcie mostu nastąpi 10 czerwca 2019 roku o godz. 7:00.

Objazd - zgodnie z tymczasową organizacją ruchu - z miejscowości Lubaszowa - drogami wojewódzkimi 977 oraz 980 do miejscowości Rzepiennik Suchy. Następnie drogą powiatowa nr 1403K - do miejscowości Olszyny.

Kierowców prosi się o zwracanie uwagi na tablice informacyjne oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania.