dzisiaj jest: 1 czerwca 2020 r.   ::    imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Minister Kultury z wizytą w Centrum Paderewskiego

rozmiar tekstu w artykule:

minister w centrum 2019 miniW Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej wizytę złożył Wiceprezes Rady Ministrów prof. dr hab. Piotr Gliński, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Premier Gliński zapoznał się ze zmianami jakie zaszły w tej instytucji, dzięki wsparciu udzielanemu Centrum przez Ministerstwo. Przypomnijmy, iż od marca 2017 roku placówka ta znajduje się na liście instytucji współprowadzonych przez MKiDN.

Premier prof. dr hab. Piotr Gliński pozytywnie ocenił całokształt zmian jakie zaszły w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. -  Jestem pod wrażeniem, że w stosunkowo krótkim czasie udało się tak wiele dokonać - mówił Premier Gliński. - Udało się zwielokrotnić potencjał artystyczny Centrum, ale i również zainwestować w infrastrukturę - podkreślił.

minister w centrum 2019 1

Z Premierem Piotrem Glińskim w Kąśnej Dolnej spotkali się przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnowskiego - Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tomasz Stelmach. - Jesteśmy wdzięczni Panu Premierowi za wsparcie jakie Ministerstwo udziela naszej instytucji kultury - podkreśla Starosta Roman Łucarz. - Mogę z całą świadomością stwierdzić, że dobrze wykorzystaliśmy te środki, które Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przekazuje Centrum.

minister w centrum 2019 2

Dyrektor Centrum Paderewskiego, Łukasz Gaj, zaprezentował Premierowi spektrum zmian jakie zaszły w tej instytucji na przestrzeni dwóch ostatnich lat. - Dla Centrum jest to przejście na zupełnie inny, nieosiągalny wcześniej poziom działalności - podkreślił Dyrektor Gaj.

minister w centrum 2019 3

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej znajduje się na liście instytucji współprowadzonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego od marca 2017 roku. - Umowa ta została podpisana na trzy lata, i kończy się w bieżącym roku. Widzimy jednak, iż Pan Premier bardzo pozytywnie ocenia naszą pracę oraz wykorzystanie środków, dzięki czemu wierzę, iż umowa na współprowadzenie Centrum przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostanie przedłużona - dodaje Starosta Tarnowski.

minister w centrum 2019 4
Na zakończenie wizyty w Kąśnej Dolnej Premier Gliński wpisał się do księgi pamiątkowej Centrum.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:62
Wczoraj:675
W tym tygodniu:62
W tym miesiącu:62
Ogółem:1313503

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd