dzisiaj jest: 14 grudnia 2019 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor

ostrow most

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Rywalizowały klasy mundurowe z Małopolski

rozmiar tekstu w artykule:

musztra 2019 miniW Gromniku odbył się VII Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych, zorganizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie, Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Tarnowie, przy wsparciu Starosty Tarnowskiego. Zwycięzcą rywalizacji okazała się drużyna Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu.

Zwycięski ZS nr 2 z Nowego Sącza będzie reprezentować Województwo Małopolskie podczas zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w czerwcu w Zakopanem.

musztra 2019 1

Rywalizacja drużyn odbywała się w następujących konkurencjach: programie obowiązkowym, dowolnym i konkursie piosenki marszowej. W opinii komisji sędziowskiej, składającej się z przedstawicieli służb mundurowych i Małopolskiego Kuratora Oświaty, poziom zaprezentowany przez poszczególne zespoły był wysoki.

musztra 2019 2

W turnieju uczestniczyły także szkoły Powiatu Tarnowskiego. Gospodarze wydarzenia, czyli Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, zajął trzecie, zaś Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, czwarte miejsce.

musztra 2019 3

W inauguracji Przeglądu uczestniczyli między innymi - Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach, natomiast medale i puchary wręczała laureatom Małopolska Wicekurator Oświaty Halina Cimer.

musztra 2019 4

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:43
Wczoraj:511
W tym tygodniu:3476
W tym miesiącu:7908
Ogółem:1193844

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!