dzisiaj jest: 1 czerwca 2020 r.   ::    imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Pod patronatem Starosty Tarnowskiego: 34. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych

rozmiar tekstu w artykule:

zajac 2019 mini21 marca Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie, zapraszają na 34. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.


Przegląd odbędzie się 21 marca 2019 roku w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Zaprezentuje się w nim dziewięć grup teatralnych w trzech kategoriach wiekowych. Swój udział potwierdziły grupy teatralne z Niedomic, Rzuchowej, Żabna, Klucz, Dąbrowy Tarnowskiej, Rzepiennika Strzyżewskiego, Głogoczowa i Nowego Targu. Przedstawienia oceniać będzie komisja artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia oraz wytypuje teatr do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

zajac 2019 1

Na zakończenie Przeglądu, o godz. 17.00, wystąpi w Żabnie Teatra Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc ze spektaklem „Kapitan Porządek”. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa retrospektywna „Poziomkowe migawki 2018” oraz uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Pacynki, marionetki, kukły”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Przeglądu jest wolny. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:70
Wczoraj:675
W tym tygodniu:70
W tym miesiącu:70
Ogółem:1313511

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!