dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Nowe radiowozy dla tarnowskiej Policji ze wsparciem samorządów

rozmiar tekstu w artykule:

nowe sam pol 2019 miniKomenda Miejska Policji w Tarnowie otrzymała nowe radiowozy, których zakup był możliwy dzięki wsparciu samorządów lokalnych, w tym Powiatu Tarnowskiego. Będą one wykorzystywane przez tarnowskich funkcjonariuszy podczas ich służby w Tarnowie i w regionie.

W sumie zakupionych zostało piętnaście radiowozów oznakowanych i nieoznakowanych, marki Opel i Hyundai. W uroczystym przekazaniu samochodów do użytku uczestniczył Starosta Tarnowski Roman Łucarz. - Środki budżetowe są dzielone w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Tarnowskiego, a ważnym tego przejawem jest doposażanie Policji w nowoczesny sprzęt i samochody, które pomagają tej formacji skuteczniej pełnić służbę i wykonywać zadania - mówił Starosta Tarnowski.

nowe sam pol 2019 1

Zakup radiowozów wsparły też gminy: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski, Wietrzychowice, Zakliczyn i Miasto Tarnów. Trzy nieoznakowane samochody, które trafią do tarnowskiej „drogówki” zostały zakupione ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

nowe sam pol 2019 2

Dzięki wsparciu Posła na Sejm RP Michała Wojtkiewicza do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie trafiła również nowoczesna, hybrydowa Toyota Auris, zakupiona ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, która będzie służyć policjantom w komisariacie w Tuchowie.

nowe sam pol 2019 3

Jak podkreślił Komendant Miejski Policji w Tarnowie Mariusz Dymura, te nabytki to - duże wzmocnienie i jednocześnie unowocześnienie tarnowskiego taboru.

nowe sam pol 2019 4

Z budżetu Powiatu Tarnowskiego zakup samochodów dla tarnowskiej Policji został dofinasowany kwotą 60 tys. zł.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia dostępnych jest - tutaj.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:300
Wczoraj:293
W tym tygodniu:3250
W tym miesiącu:7317
Ogółem:1044099

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!