dzisiaj jest: 16 stycznia 2019 r.   ::    imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Jubileusz diecezjalnego Radia RDN Małopolska

jub rdn malopolska miniRadio RDN Małopolska świętowało jubileusz 25-lecia istnienia. Podczas jubileuszowej gali również samorządowcy składali dyrekcji i pracownikom radia swoje wyrazy uznania i gratulacje. Starosta Tarnowski Roman Łucarz wyróżnił diecezjalną rozgłośnię powiatowym medalem „W służbie Bogu i Ojczyźnie”.

- Uważam, że Radio RDN pasuje do tego idei medalu w 100%, ponieważ jako jedyne potrafi w właściwej formie uchwycić to, co jest dla Polaków bardzo ważne. Współpraca z Wami jest wspaniała i mam nadzieję, że będzie się rozwijała na kolejne lata - mówił Starosta Roman Łucarz, wręczając ks. Piotrowi Adamczykowi, Dyrektorowi Radia, medal „W służbie Bogu i Ojczyźnie”.

jub rdn malopolska 1

Również Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela wyróżnił Radio RDN Małopolska, przyznając rozgłośni zaszczytny tytuł „Ambasadora Tarnowa”.

jub rdn malopolska 2