dzisiaj jest: 16 stycznia 2019 r.   ::    imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Krajowa Strategia Rozwoju Regionalnego - konsultacje Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Tarnowie

ksrr 20307 stycznia w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbędzie się spotkanie konsultacyjne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030. Organizatorami spotkania jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Od połowy 2017 roku trwają prace nad aktualizacją zintegrowanych krajowych strategii sektorowych, które wspólnie ze Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030 roku) określą model polityki rozwoju Polski na najbliższą dekadę. Szczególna rola w tym zakresie przypadnie Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030, wyznaczającej nowy paradygmat rozwoju regionalnego.

Spotkanie konsultacyjne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 w Tarnowie odbędzie się 7 stycznia w Centrum Sztuki Mościce. Rozpocznie się o godz. 10.30 rejestracją uczestników. W spotkaniu wezmą udział Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

Szczegóły spotkania oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa dostępne są - tutaj.