dzisiaj jest: 21 marca 2019 r.   ::    imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Premier Beata Szydło odwiedziła SOSW w Dwudniakach

rozmiar tekstu w artykule:

premier szydlo sosw miniNowy rok szkolny powiatowy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy rozpoczął w nowej lokalizacji w Wierzchosławicach - Dwudniakach. Z tej okazji społeczność ośrodka odwiedziła Wicepremier Rządu RP Beata Szydło, która zapoznała się z efektami tej najważniejszej w bieżącej kadencji samorządu, inwestycji realizowanej przez władze Powiatu Tarnowskiego.

- To jest przykład tego, jak wiele można dokonać, gdy jest dobra współpraca samorządu z rządem oraz środowiskiem - podkreśliła Premier Beata Szydło. - Tutaj też doskonale widać jak dużo serca w to przedsięwzięcie włożyli pracownicy ośrodka, rodzice i wszystkie osoby odpowiedzialne za to dzieło - mówiła Pani Premier.

premier szydlo sosw 1

- W momencie gdy wybudujemy w tym miejscu jeszcze halę do hipoterapii oraz wdrożymy wszystkie  planowane innowacyjne formy terapii, będzie to najnowocześniejszy ośrodek w Polsce - tłumaczył Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

premier szydlo sosw 2

Obecnie w ośrodku uczy się około 60 podopiecznych. - Cała inwestycja ze względu na swój charakter i kontekst była dla nas dużym wyzwaniem. Cieszę się, że mogliśmy zaprezentować Pani Premier Beacie Szydło to miejsce i dobrą atmosferę, jaka panuje w naszym ośrodku - mówił Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego. 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:19
Wczoraj:481
W tym tygodniu:1597
W tym miesiącu:8965
Ogółem:1058512

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!