dzisiaj jest: 13 listopada 2018 r.   ::    imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
4.11.2018 r.
4.11.2018 r.
4.11.2018 r.
4.11.2018 r.
4.11.2018 r.
4.11.2018 r.XX Zlot Niepodległościowy w Łowczówku i obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości z udziałem Prezydenta RP - Andrzeja Dudy

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Premier Beata Szydło odwiedziła SOSW w Dwudniakach

rozmiar tekstu w artykule:

premier szydlo sosw miniNowy rok szkolny powiatowy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy rozpoczął w nowej lokalizacji w Wierzchosławicach - Dwudniakach. Z tej okazji społeczność ośrodka odwiedziła Wicepremier Rządu RP Beata Szydło, która zapoznała się z efektami tej najważniejszej w bieżącej kadencji samorządu, inwestycji realizowanej przez władze Powiatu Tarnowskiego.

- To jest przykład tego, jak wiele można dokonać, gdy jest dobra współpraca samorządu z rządem oraz środowiskiem - podkreśliła Premier Beata Szydło. - Tutaj też doskonale widać jak dużo serca w to przedsięwzięcie włożyli pracownicy ośrodka, rodzice i wszystkie osoby odpowiedzialne za to dzieło - mówiła Pani Premier.

premier szydlo sosw 1

- W momencie gdy wybudujemy w tym miejscu jeszcze halę do hipoterapii oraz wdrożymy wszystkie  planowane innowacyjne formy terapii, będzie to najnowocześniejszy ośrodek w Polsce - tłumaczył Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

premier szydlo sosw 2

Obecnie w ośrodku uczy się około 60 podopiecznych. - Cała inwestycja ze względu na swój charakter i kontekst była dla nas dużym wyzwaniem. Cieszę się, że mogliśmy zaprezentować Pani Premier Beacie Szydło to miejsce i dobrą atmosferę, jaka panuje w naszym ośrodku - mówił Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego. 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:15
Wczoraj:381
W tym tygodniu:396
W tym miesiącu:5456
Ogółem:1001223

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!