dzisiaj jest: 16 października 2018 r.   ::    imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg: 10 października - ruch wahadłowy na moście w Ostrowie

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, iż w dniu 10 października przeprowadzi w ramach bieżącego utrzymania remont cząstkowy nawierzchni na moście na rzece Dunajec w miejscowości Ostrów (droga powiatowa 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice).

Remont polegać będzie na frezowaniu nierówności na obiekcie oraz uzupełnieniu ubytków w nawierzchni. Wprowadzony zostanie czasowy ruch wahadłowy. Przewidywany czas utrudnień w ruchu: od godziny 8.00 do godziny 14.00. Kierowcy są proszeni w miarę możliwości o wybieranie dróg alternatywnych.