dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Minister Andrzej Adamczyk z wizytą w tarnowskim Starostwie

minister adamczyk starostwo miniMinister Infrastruktury Andrzej Adamczyk spotkał się z władzami samorządowymi Powiatu Tarnowskiego. Spotkanie było okazją do podziękowania Ministrowi Adamczykowi za dotychczasowe wsparcie zadań związanych z modernizacją infrastruktury drogowej w Powiecie Tarnowskim.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jacek Hudyma wręczyli Ministrowi Andrzejowi Adamczykowi powiatowe wyróżnienie honorowe - „Grosz Ziemski Tarnowski”, jako wyraz wdzięczności za wsparcie samorządu Powiatu Tarnowskiego w działalności na rzecz rozwoju regionu.

minister adamczyk starostwo 1

Spotkanie było również okazją do rozmowy na temat perspektywy budowy łącznika autostrady A4 w Mościcach oraz planów pozyskania funduszy z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na przyszłe inwestycje w Powiecie Tarnowskim.

minister adamczyk starostwo 2