dzisiaj jest: 20 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Minister Andrzej Adamczyk z wizytą w tarnowskim Starostwie

minister adamczyk starostwo miniMinister Infrastruktury Andrzej Adamczyk spotkał się z władzami samorządowymi Powiatu Tarnowskiego. Spotkanie było okazją do podziękowania Ministrowi Adamczykowi za dotychczasowe wsparcie zadań związanych z modernizacją infrastruktury drogowej w Powiecie Tarnowskim.

Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jacek Hudyma wręczyli Ministrowi Andrzejowi Adamczykowi powiatowe wyróżnienie honorowe - „Grosz Ziemski Tarnowski”, jako wyraz wdzięczności za wsparcie samorządu Powiatu Tarnowskiego w działalności na rzecz rozwoju regionu.

minister adamczyk starostwo 1

Spotkanie było również okazją do rozmowy na temat perspektywy budowy łącznika autostrady A4 w Mościcach oraz planów pozyskania funduszy z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na przyszłe inwestycje w Powiecie Tarnowskim.

minister adamczyk starostwo 2