dzisiaj jest: 21 sierpnia 2018 r.   ::    imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Programy z zakresu polityki zdrowotnej 2018 - wyniki konkursów ofert

logo starostwo powiatowe miniZarząd Powiatu Tarnowskiego dokonał wyboru realizatorów programów z zakresu polityki zdrowotnej: „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” w 2018 roku oraz „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” w 2018 roku.

Wykaz wyłonionych podmiotów leczniczych - „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” - dostępny jest tutaj.

Wykaz wyłonionych podmiotów leczniczych - „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” - dostępny jest tutaj.