dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Stabilizuje się sytuacja na rzekach

rozmiar tekstu w artykule:

ostrzeg kisielina miniWały na rzece Kisielinie w miejscowości Nowopole w Gminie Wietrzychowice wizytowali Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Wójt Tomasz Banek. Wizja lokalna wiązała się z utrzymującym się na tej rzece stanem ostrzegawczym, będącym wynikiem występujących w regionie intensywnych opadów deszczu.

- Fala jest łagodna i wciąż się obniża. Jest to już faza końcowa tego zagrożenia. Tym bardziej, iż ogólna sytuacja meteorologiczna i hydrologiczna ulega poprawie - mówił Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron.

ostrzeg kisielina 1

- W piątek o godzinie 7.00 ogłosiliśmy stan ostrzegawczy i uruchomiliśmy te procedury, do których jako gmina jesteśmy zobligowani. Cały proces przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Przepływ informacji był właściwy, a wszystkie jednostki strażackie szybko podjęły stosowne działania - tłumaczył Wójt Gminy Wietrzychowice Tomasz Banek.

ostrzeg kisielina 2

- Dużego zagrożenia w tym rejonie nie było, niemniej jednak stało się tak przede wszystkim dzięki poprawie sytuacji meteorologicznej. Ogłoszenie stanu ostrzegawczego było swoistym testem. Strażacy ochotnicy na bieżąco monitorowali sytuację, dając dowód bardzo dobrego przygotowania do potencjalnych sytuacji kryzysowych - podkreślił Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

ostrzeg kisielina 3
ostrzeg kisielina 4

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:67
Wczoraj:551
W tym tygodniu:2211
W tym miesiącu:5869
Ogółem:1016732

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!