dzisiaj jest: 17 lipca 2018 r.   ::    imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg: 16 lipca czasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej w Łękawce

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, iż w dniu 16 lipca, w związku z wykonaniem nakładki bitumicznej, czasowo wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej nr 1376K w miejscowości Łękawka, pomiędzy skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 977, a posesją 131A.

Wyłączenie odcinka potrwa od godziny 8.00 do godziny 17.00 w dniu 16 lipca 2018 roku. Proponowany objazd prowadzi przez drogę gminną przy Szkole Podstawowej w Łękawce i drogą wojewódzką nr 977.