dzisiaj jest: 19 września 2018 r.   ::    imieniny: Konstancja, January
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Rynek z Ratuszem w Zakliczynie
Zakola z plażami na rzece Dunajec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej DolnejGmina Ciężkowice

Wsparcie dla chóru „Legato”

legato nag miniDziałający przy kole powiatowym Polskiego Związku Niewidomych chór „Legtao” otrzymał wsparcie od Zarządu Powiatu Tarnowskiego w postaci sprzętu nagłaśniającego, który będzie wykorzystywany podczas występów chóru. Zestaw nagłaśniający przekazał w tarnowskiej siedzibie Związku, na ręce Prezes Urszuli Szuster, Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu.

- Mam nadzieję, iż ten sprzęt będzie dobrze służył Państwa działalności artystycznej. Dziękuję Wam za ubogacanie pięknem i tradycją śpiewu naszej społeczności - mówił Jacek Hudyma.

legato nag 1

Prezes Honorowy koła, Urszula Szuster, podziękowała za wsparcie udzielone chórowi i podkreśliła bardzo dobrą współpracą Związku z samorządem powiatowym. - Zarząd Powiatu dostrzega nasze potrzeby i zawsze stara się pomóc. To bardzo ważne dla działalności statutowej Związku, który stara się nie tyko zrzeszać osoby niewidome i słabo widzące, ale i również integrować oraz aktywizować to środowisko - stwierdziła Urszula Szuster.

legato nag 2