dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Obroniłeś pracę dyplomową o tematyce związanej z Tarnowem lub Powiatem Tarnowskim? Zgłoś ją do Nagrody im. Tadeusza Tertila

nag tertila 2018 miniStarosta Tarnowski i Prezydent Miasta Tarnowa zapraszają do udziału w 12 edycji konkursu o Nagrodę im. Tadeusza Tertila na pracę dyplomową o tematyce związanej z Tarnowem lub Powiatem Tarnowskim. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września.

Pula nagród finansowych dla autorów najlepszych prac wynosi 14 tysięcy złotych. O nagrodę mogą ubiegać się autorzy prac dyplomowych, będący absolwentami studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich, którzy mieszkają na stałe w Tarnowie lub w Powiecie Tarnowskim.

Pracę dyplomową za zgodą absolwenta zgłasza uczelnia. Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa pod adresem Rynek 7. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 14 688 90 98.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: najlepsza praca licencjacka lub inżynierska oraz najlepsza praca magisterska. W przypadku prac magisterskich zwycięzcy wyłaniani są w dwóch dziedzinach obejmujących: nauki humanistyczne i nauki społeczne oraz pozostałe nauki, wymienione w wykazie obszarów wiedzy, dziedzin nauki i sztuki oraz dyscyplin naukowych i artystycznych.

Laureaci otrzymują statuetki oraz nagrody finansowe, ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Wręczenie nagród odbędzie się w październiku podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie i Rady Powiatu Tarnowskiego.

Regulamin Nagrody dostępny jest - tutaj.