dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Obroniłeś pracę dyplomową o tematyce związanej z Tarnowem lub Powiatem Tarnowskim? Zgłoś ją do Nagrody im. Tadeusza Tertila

rozmiar tekstu w artykule:

nag tertila 2018 miniStarosta Tarnowski i Prezydent Miasta Tarnowa zapraszają do udziału w 12 edycji konkursu o Nagrodę im. Tadeusza Tertila na pracę dyplomową o tematyce związanej z Tarnowem lub Powiatem Tarnowskim. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września.


Pula nagród finansowych dla autorów najlepszych prac wynosi 14 tysięcy złotych. O nagrodę mogą ubiegać się autorzy prac dyplomowych, będący absolwentami studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich, którzy mieszkają na stałe w Tarnowie lub w Powiecie Tarnowskim.

Pracę dyplomową za zgodą absolwenta zgłasza uczelnia. Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa pod adresem Rynek 7. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 14 688 90 98.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: najlepsza praca licencjacka lub inżynierska oraz najlepsza praca magisterska. W przypadku prac magisterskich zwycięzcy wyłaniani są w dwóch dziedzinach obejmujących: nauki humanistyczne i nauki społeczne oraz pozostałe nauki, wymienione w wykazie obszarów wiedzy, dziedzin nauki i sztuki oraz dyscyplin naukowych i artystycznych.

Laureaci otrzymują statuetki oraz nagrody finansowe, ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Wręczenie nagród odbędzie się w październiku podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie i Rady Powiatu Tarnowskiego.

Regulamin Nagrody dostępny jest - tutaj.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:296
Wczoraj:293
W tym tygodniu:3246
W tym miesiącu:7313
Ogółem:1044095

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd