dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Dorota Miśkiewicz, pianiści jazzowi oraz Atom String Quartet w Centrum Paderewskiego

rozmiar tekstu w artykule:

piano pl mini28 lipca 2018 roku w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej wystąpi Dorota Miśkiewicz wraz z pianistami jazzowymi  oraz kwartetem smyczkowym Atom String Quartet.  Koncert zatytułowany Piano.pl rozpocznie się o godz. 18.00.


Album Piano.pl to zapis koncertu, który odbył się 16 maja 2016 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Utwory wykonywane na płycie, należące do kanonu polskich piosenek, przybrały formę duetów Doroty Miśkiewicz z wybitnymi polskimi pianistami różnych pokoleń.

Projekt w wersji koncertowej gości na wielu estradach w kraju. W Kąśnej Dolnej wraz z Dorotą Miśkiewicz duety stworzą legendarni polscy pianiści jazzowi - Włodzimierz Nahorny i Andrzej Jagodziński oraz przedstawiciel najmłodszego pokolenia - bezkompromisowy Piotr Orzechowski Pianohooligan. Artystom towarzyszyć będzie Atom String Quartet - jeden z najbardziej intrygujących kwartetów smyczkowych na świecie, należący do grona najlepszych wykonawców jazzowych w Polsce. W programie muzyczna podróż od kompozycji Fryderyka Chopina do współczesnych utworów Krzysztofa Komedy, Henryka Miśkiewicza czy Włodzimierza Nahornego. - To mój hołd dla polskiej pianistyki - podsumowuje projekt Dorota Miśkiewicz.

piano pl 1

Bilety koncertowe w cenie 30 zł do nabycia w Dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Dla melomanów Centrum organizuje przejazd autokarem - w celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z biurem koncertowym - tel. 14 600 00 16.

Partnerem Strategicznym Centrum Paderewskiego oraz Patronem Sali Koncertowej jest Grupa Azoty.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:304
Wczoraj:293
W tym tygodniu:3254
W tym miesiącu:7321
Ogółem:1044103

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!