dzisiaj jest: 21 marca 2019 r.   ::    imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Staże zawodowe w ramach projektu „Mój rozwój - moja przyszłość”

plakat moj rozwoj projekt mini30 kwietnia 2018 roku rozpoczyna się rekrutacja na staże zawodowe, organizowane w związku z realizacją projektu „Mój rozwój - moja przyszłość”. Staże odbywają się w ramach kształcenia ogólnego z przedmiotów matematycznych, informatycznych i przyrodniczych.

Staże w pierwszej kolejności skierowane są do uczniów Technikum w ZSP Żabno i ZSOiZ Ciężkowice, ze względu na zdiagnozowane potrzeby. W sytuacji nie wyczerpania limitów miejsc o udział u stażu zawodowym będą mogli ubiegać się uczniowie szkół: LO i Technikum w ZSLiT Wojnicz, Technikum w ZSP Ryglice, LO w ZSOiZ Gromnik, Technikum w CKZiU Tuchów oraz Liceum Ogólnokształcącego w Tuchowie.

Staże organizowane są w ramach kształcenia ogólnego z przedmiotów przedmiotów matematycznych, informatycznych i przyrodniczych: geografia, biologia, fizyka, chemia. Na staże obowiązuje limit miejsc.

plakat moj rozwoj projekt
Stażysta za odbycie 150 godzin otrzyma stypendium stażowe w wysokości 1500 zł. Będzie miał również możliwość ubiegania się o zwrot za badania lekarskie, zakup odzieży, obuwia ochronnego niezbędnego w miejscu pracy oraz za przejazdy do łącznej wysokości 450 zł. Staże zaplanowane są na okres wakacyjny.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji oraz do udziału w stażu zawodowym dostępnym - tutaj.