dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Inauguracja sezonu koncertowego w Centrum Paderewskiego z Mateuszem Ziółko

mateusz ziolko mini21 kwietnia podczas wieczoru inaugurującego sezon koncertowy Centrum Paderewskiego w Sali Koncertowej Stodole w Kąśnej Dolnej wystąpi charyzmatyczny polski wokalista Mateusz Ziółko, który wraz z zespołem wykona swoje autorskie utwory, takie jak „W płomieniach”, „Na nowo”, „Szkło” i wiele innych. Nie zabraknie również międzynarodowych poprockowych hitów zespołów Queen, AC/DC czy Davida Bowiego.

W raz z Mateuszem Ziółko wystąpi zespół w składzie: Maciej Howaniec - gitara basowa, Arkadiusz Żurecki - gitara elektryczna, Artur Michalski - instrumenty klawiszowe, Rafał Zając - instrumenty perkusyjne.

mateusz ziolko 1
Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Uczestnik programów „Mam talent”, „Must Be The Music - Tylko Muzyka”. W 2013 roku Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach” który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 30 milionów wyświetleń. Niedługo później powstał kolejny duet tym razem z Sylwią Grzeszczak o nazwie „Bezdroża”. 26 maja miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, a najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Planety” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. Muzyk obecnie intensywnie koncertuje w całej Polsce.