dzisiaj jest: 13 grudnia 2017 r.   ::    imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Spotkanie mikołajkowe w „Promyku”

prom mik 2017 miniStarosta Tarnowski Roman Łucarz, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma oraz Wójt Gminy Pleśna Józef Knapik złożyli wychowankom Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” w Rzuchowej mikołajkową wizytę.

Podczas spotkania, które odbyło się w świątecznej atmosferze, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma oraz Wójt Gminy Pleśna Józef Knapik, przekazali wychowankom upominki, przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

prom mik 2017 1
prom mik 2017 2
Natomiast mali mieszkańcy „Promyka” wystawili okolicznościowe przedstawienie, z wymownym świątecznym przesłaniem.

prom mik 2017 3
- Jest już naszą tradycją, iż o tej porze roku, z okazji Dnia św. Mikołaja, odwiedzamy naszych podopiecznych z „Promyka”. Mamy okazję uczestniczyć w przygotowanym przez wychowawców i wychowanków placówki programie artystycznym oraz wręczyć mikołajkowe prezenty. Spotkania te to promyk radości dla dzieci, jak również i dla nas - mówi Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

prom mik 2017 4
- Świąteczny czas, który przed nami, to okres życzeń i serdeczności. Podczas spotkania z dziećmi mięliśmy okazję przekazać im nasze życzenia oraz wysłuchać życzeń dzieci. To wzruszające chwile - podkreśla Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu.

prom mik 2017 5
prom mik 2017 6
Mikołajkową wizytę wychowankom „Promyka” złożyła także delegacja strażaków ochotników z OSP w Łukanowicach oraz OSP Zakrzów. W mikołajkowej delegacji, która odsiedziała dzieci uczestniczyli: Bogdan Kurek - Naczelnik OSP Łukanowice, Sylwia Socha - Dyrektor Obszaru Detalicznego ING Bank Śląski S.A., Jacek Hudyma - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego i Marek Bachara - Prezes Klubu HDK PCK przy OSP Zakrzów.

prom mik 2017 m7