dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Nagroda Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla Dyrektora DPS w Stróżach

rozmiar tekstu w artykule:

m chrob nag mini21 listopada 2017 roku - w Dzień Pracownika Socjalnego - w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyła się coroczna uroczystość wręczania nagród i wyróżnień za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej. Wśród wyróznionych znalazła się Małgorzata Chrobak, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Stróżach.

Małgorzata Chrobak - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej i Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Stróżach byla jedną z osób wyróżnionych przez Elżbietę Rafalską - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Minister doceniła jej działalność zawodową i społeczną na rzecz poszerzania lokalnej oferty pomocowej dla różnych grup społecznych i ich integracji ze społecznością lokalną.

m chrob nag 1
Nagrody wręczała Minister Elżbieta Rafalska, Wiceminister Elżbieta Bojanowska oraz Przewodnicząca Rady Pomocy Społecznej prof. dr hab. Barbara Kromolicka. W uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień uczestniczył, zaproszony przez Ministerstwo przedstawiciel samorządu Powiatu Tarnowskiego, Jacek Hudyma - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego.

Małgorzata Chrobak poprzez swoją 17-letnią pracę w Domu Pomocy Społecznej w Stróżach pełniąc najpierw funkcję kierownika Działu Terapeutyczno-Opiekuńczego i Rehabilitacji, a od kwietnia 2008 roku po dzień dzisiejszy, dyrektora placówki, doprowadziła do osiągnięcia wymaganych standardów przez ten DPS, dzięki czemu jego mieszkańcy mają zapewniony na wysokim poziomie pełny zakres usług opiekuńczych, bytowych i wspomagających.

m chrob nag 2
Jest inicjatorem powstania Środowiskowego Domu Samopomocy w Stróżach i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dzierżaninach.

m chrob nag 3
Na szczególną uwagę zasługuje również praca społeczna Małgorzaty Chrobak w Samarytańskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz w Stowarzyszeniu Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Stróżach. W swojej działalności wyróżnia się aktywnością, sukcesami w rozwoju i rozszerzaniu działalności społecznej tej organizacji.

- Dla mnie nagroda przyznana przez Panią Minister to duże wyróżnienie. Stanowi potwierdzenie mojej dotychczasowej działalności w ramach inicjatyw i przedsięwzięć w zakresie pomocy społecznej oraz jest inspiracją do podejmowania dalszych działań - twierdzi Małgorzata Chrobak.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:109
Wczoraj:551
W tym tygodniu:2253
W tym miesiącu:5911
Ogółem:1016774

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się



DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd