dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Gratulacje dla młodych sportowców podczas sesji Rady Powiatu

licealiada 2017 miniXXXV sesja Rady Powiatu Tarnowskiego była okazją do uhonorowania zawodników SOSW w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach, którzy uczestniczyli w IX Ogólnopolskim Mityngu Jeździeckim Olimpiad Specjalnych w Drzonkowie. Zarząd Powiatu wręczył również puchary i medale zwycięzcom powiatowej  Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017.

Wyniki współzawodnictwa sportowego w ramach Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017 przedstawiają się następująco:

- 1 miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku,

licealiada 2017 3
- 2 miejsce - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Tuchowie,

licealiada 2017 2
- 3 miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie.

licealiada 2017 1

W roku szkolnym 2016/2017 w rywalizacji na poziomie ponadgimnazjalnym uczestniczyło 9 szkół Powiatu Tarnowskiego: ZSP Tuchów, LO Tuchów, ZSP Zakliczyn, ZSP Żabno, ZSLiT Wojnicz, ZSOiZ Gromnik, ZSP Ryglice, ZSOiZ Cięzkowice i ZSP Radłów. Zawody odbywały się w systemie drużynowym i indywidualnym w 14 konkurencjach. W zawodach powiatowych udział wzięło łącznie 852 uczniów.

licealiada 2017 4
Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma pogratulowali również wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach, którzy zdobyli łącznie dziewięć medali w IX Ogólnopolskim Mityngu Jeździeckim Olimpiad Specjalnych w Drzonkowie. Dyplomy gratulacyjne odebrali zawodnicy: Daniel Sitek, Natalia Filar, Wojciech Teper, Krystian Furmański i Bożena Tyka oraz opiekunowie: Magdalena Pikul oraz Maciej Witek.