dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Informacja na temat Programu wyrównywania różnic między regionami III

logo starostwo powiatowe miniStarostwo Powiatowe w Tarnowie informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

W ramach programu realizowane mogą być projekty w zakresie:
- likwidacji barier w placówkach edukacyjnych lub środowiskowych domach samopomocy,
- w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania,
- tworzenia spółdzielni socjalnych osób prawnych,
- likwidacji barier transportowych tj. zakupu lub przystosowania pojazdów przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych.

Wnioski o dofinansowanie projektów w 2018 roku należy składać do dnia 31 stycznia 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat zasad realizacji w 2018 roku „Programu wyrównywania różnic między regionami III” umieszczone są na stronie: www.pfron.org.pl - w zakładce programy i zadania PFRON.

Dodatkowych informacji o zasadach realizacji Programu udzielają pracownicy Zespołu ds. Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowie - tel. 14 68 83 358.

Szczegółowa informacja na temat programu dostępna jest - tutaj.

Druki - tutaj.