dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Alfred, Izydor
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Dziewięć medali SOSW w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach na ogólnopolskich zawodach jeździeckich

rozmiar tekstu w artykule:

dziew med osrodka mimiW dniach od 12 do 15 października odbył się w Drzonkowie IX Ogólnopolski Mityng Jeździecki Olimpiad Specjalnych. Województwo Małopolskie reprezentowała pięcioosobowa ekipa ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, mieszczącego się jeszcze w Zbylitowskiej Górze, a już niedługo przenoszącego się do Dwudniaków.

Do reprezentacji zakwalifikowano trzech uczniów i dwóch absolwentów tej szkoły.

dziew med osrodka 1
Na 10 startów reprezentanci Ośrodka zdobyli aż 9 medali! Wszyscy startowali w 2 konkurencjach: zręcznościowym biegu z przeszkodami oraz bardzo trudnym technicznie ujeżdżeniu.

Daniel Sitek na koniu Good Bye zdobył aż 2 złote medale, Natalia Filar na Debiucie 2 srebrne, Wojciech Teper - startujący na Arkanasie - srebrny medal w biegu z przeszkodami i brązowy w ujeżdżeniu, Krystian Furmański - również startujący na Arkanasie - srebrny medal w biegu z przeszkodami i brązowy w ujeżdżeniu, zaś Bożena Tyka na Salsie brązowy medal w biegu z przeszkodami.

dziew med osrodka 2
Trenerami reprezentacji Małopolski są Magdalena Pikul oraz Maciej Witek. Zawodnicy jeżdżą na co dzień w StadNince, mieszczącej się od ponad 20 lat na terenie szkoły i przenoszącej się już wkrótce z całym ośrodkiem do Dwudniaków.

dziew med osrodka 3
Z wszystkich złotych medalistów Ogólnopolskiego Mityngu wylosowanych zostanie dwóch zawodników, którzy będą reprezentować Polskę na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi w 2019 roku.

Daniel Sitek z Tuchowa uczący się w SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki ma szansę dostać się do kadry narodowej. Wyniki losowania mają być znane do końca 2017 roku.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:69
Wczoraj:551
W tym tygodniu:2213
W tym miesiącu:5871
Ogółem:1016734

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!