dzisiaj jest: 23 lutego 2018 r.   ::    imieniny: Romana, Izabela, Damian
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Zawodnicy SOSW w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach wystartują w IX Ogólnopolskim Mitingu Jeździeckim Olimpiad Specjalnych

rozmiar tekstu w artykule:

zaw sosw zg u starosty miniZawodnicy trenujący w klubie Olimpiad Specjalnych przy SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki zakwalifikowali się na IX Ogólnopolski Miting Jeździecki Olimpiad Specjalnych. Jest to najważniejsza impreza tego typu na szczeblu krajowym. W Starostwie Powiatowym w Tarnowie z zawodnikami spotkali się Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma.

Zawody, które odbędą się w Drzonkowie od 12 do 15 października 2017 roku wyłonią reprezentantów Polski, którzy pojadą na Światowe Letnie Igrzyska Olimpijskie w Abu Dhabi w 2019 roku. Ostatnie zawody tej rangi zostały rozegrane w 2013 roku. Drużyna SOSW przywiozła z nich aż 10 medali.

zaw sosw zg u starosty 1
Całość kadry reprezentującej Małopolskę to zawodnicy SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki.

zaw sosw zg u starosty 2
Kadrę stanowią uczniowie i absolwenci ośrodka: Bożena Tyka, Natalia Filar, Daniel Sitek, Wojciech Teper, Krystian Furmański.

zaw sosw zg u starosty 3
Trenerami kadry są: dr Magdalena Pikul oraz Maciej Witek.

zaw sosw zg u starosty 4
Zawodnicy reprezentujący SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki mają już w swoim dorobku liczne sukcesy w Małopolskich i Lokalnych Mityngach Olimpiad Specjalnych oraz Integracyjnych Zawodach Ujeżdżeniowych o Puchar StadNinki.

zaw sosw zg u starosty 5
Przedstawiciele Zarządu Powiatu z zainteresowaniem wysłuchali informacji Dyrektora Ośrodka Jacka Frankowskiego oraz trenerów i samych zawodników na temat przygotowań do udziału w zawodach.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:412
Wczoraj:511
W tym tygodniu:2612
W tym miesiącu:10609
Ogółem:874537

od dnia 6.11.2012 r.

soik nowy sacz

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd