dzisiaj jest: 13 grudnia 2017 r.   ::    imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

W Parlamencie Europejskim na zaproszenie Europosła

w pe na zap europos miniNatalia Pawłowska, jedna z laureatek międzyszkolnego konkursu wiedzy pt. „Unia Europejska - Wspólnota Państw i Obywateli”, który odbył się w maju w ZSP w Ryglicach, miała okazję odbyć wycieczkę do Brukseli i zwiedzić Parlament Europejski. Wyjazd był nagrodą w konkursie, ufundowaną przez Posła do Parlamentu Europejskiego - Edwarda Czesaka.

Podczas pobytu Natalia, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie, wspólnie z Dyrektorem Szkoły - Marianem Sojatem, zwiedziła między innymi Bazylikę Świętej Krwi w Brugii, jak również odbyła wycieczkę do leżącego nad Morzem Północnym miasta Ostenda.

w pe na zap europos 1
W Parlamencie Europejskim goście spotkali się z Posłem Edwardem Czesakiem. Mieli także okazję wysłuchać wykładu na temat historii Unii Europejskiej, a także zasiąść na trybunach w sali obrad parlamentarnych.

w pe na zap europos 2
- Wycieczka, w której miałam szczęście brać udział była wspaniałym i niezapomnianym doświadczeniem. Miałam okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc, poznać inną kulturę, tradycję oraz wielu wspaniałych ludzi - wspomina Natalia.

w pe na zap europos 3